Archiwum styczeń 2016


sty 19 2016 DZień pierwszy
Komentarze (0)

DZień pierwszy

Nocna zmiana. Niewyspana. Zestresowana.

25 przysiadów

25 brzuszków

25 wymachów nóg z pozycj stojącej i z klęczek

 

Śniadanie: 2 grzanki

Obiad: 2 puplety, ziemniaki, buraczki

podwieczorek: kawa z mlekiem

kolacja: jajko, kromka chleba z masłem

w nocy (praca): kawa, kanapka, herbata

sty 17 2016 Start po nową sylwetkę
Komentarze (0)

Zaczynam...

...który to już raz?

mam nadzieję,ze ostatni,że zwycięski :)

Poprzedni był baaardzo dobry ale niestety niestabilny. Mowa o walce o smukłą sylwetkę- walkę z samą sobą, a taka jest najcięższa, bo nie znam równie silnego przeciwnika. Latka lecą, trójka z przodu wskoczyła więc to chyba ostatni dzwonek na w miarę (jeszcze) łatwe zgubienie kilku cm. Już widzę,ze to nie to samo co 5lat temu (wtedy było prosciej) ;) ale nie zamierzam się poddać a ten blog ma mi to ułatwić-będzie mnie trzymał w ryzach. To tu będę opisywać swoje zmagania z kolejnymi kg, tłuszczykiem, motywacją, lenistwem, i jego pokonywaniem. Będę pisała co jem, jak ćwiczę i udokumentuję czasami jakąś fotką ;)

Rok temu wyglądałam całkiem fajnie, udało mi się zrzucić kilka kg. Nie wiem dokładnie ile, bo bardziej przemawiają do mnie cm. Takze przy wzroście 167cm wygladało to tak: piersi-96cm, talia 77cm, biodra 96cm i wyglądałam tak:

w to lato niestety już tak nie było...

i sylwestrowe 31.12.2015r

twarz i ręce podwojone od zeszłego roku

Waga zaczęła rosnąć z dwóch powodów, przestałam ćwiczyć zupełnie i doszły mi tabletki (głowny powód), które powodowały tycie, Niestety musiałam przez jakiś czas je przyjmować, Myślalam,ze jak je juz odstawię to kg zlecą w dół- ależ byłam naiwna...  Droga do wymarzonej sylwetki daleka ale jak tylko pomyślę o efekcie, motywacja wzrasta. Na komodzie stoi zdjęcie, które mi przypomina mniejszy rozmiar ;) Zamierzam wdrożyć ten sam system co poprzednim razem, czyli ćwiczenia z Chodakowską (trochę modyfikowane przeze mnie) i ograniczenie słodkości. Suplement diety: Aqua slim. :D